Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування

Будь-яка особа, яка починає створювати власний бізнес, або яка вже займається підприємницькою діяльністю, рано чи пізно стикається з низкою проблем, що вимагають професійною юридичної допомоги: чи то розробка договорів та внутрішніх документів, чи необхідність проведення перевірки контролюючими органами, чи стягнення заборгованості з контрагента судовому порядку, - все це вимагає спеціальних знань. Для вирішення цього питання є два шляхи: працевлаштувати юриста до штату підприємства або ж заключити договір про надання юридичних послуг з юридичною компанією.

При цьому, другий варіант є набагато вигідніший, адже Вам не потрібно оплачувати відпустки та лікарняні, не потрібно надавати робоче місце та сплачувати обов’язкові щомісячні платежі. Оформивши договір про надання юридичних послуг з нашою компанією Ви матимете цілодобову підтримку провідних спеціалістів у різних галузях права, що сприятиме якнайкращому вирішенню Ваших питань. Ми дбаємо про власну репутацію, тому якісно виконуємо свою роботу. Ви можете оформити абонентське обслуговування у нашій компанії на наступним умовах:

* вартість послуг не включає в себе адміністративні збори за проведення реєстрацій, нотаріальні послуги, судові збори та інші обов’язкові платежі.

** У разі перевищення об’єму вказаних послуг в рамках пакету на місяць – вони оплачуються окремо на підставі рахунку. Клієнт має право змінити пакет послуг, що надається, в будь-який момент.

Всі деталі Ви можете дізнатись за телефоном, або електронною поштою, вказаною в Контактах.