Реєстраційні послуги

Реєстраційні послуги

Першочерговим етапом відкриття нового бізнесу є його державна реєстрація. В Україні на сьогодні існують 2 види суб’єктів підприємницької діяльності: фізична особа-підприємець або юридична особа (у формі ТОВ, ТДВ, акціонерного товариства, приватного підприємства тощо). Наша компанія надає послуги у сфері державної реєстрації бізнесу у Харкові та Харківській області як для ФОП, так і для юридичних осіб. Ми надаємо первинну консультацію щодо оптимальної форми діяльності, системи оподаткування, видів діяльності тощо.

Ми проводимо реєстрацію «під ключ»: розробляємо установчі документи, супроводжуємо при підписанні документів у нотаріуса, здійснюємо власне реєстрацію у Єдиному державному реєстрі, ставимо на облік у податковій, отримуємо, за необхідності, всі довідки та печатки.

З переліком наших послуг Ви можете ознайомитися нижче:

* пакет стандарт включає: первинну консультацію, підготовку статутних документів, заяв, супроводження підписання документів у нотаріуса, реєстрація в ЄДР, отримання виписки з ЄДР.

** пакет преміум включає: первинну консультацію, підготовку статутних документів, заяв, супроводження підписання документів у нотаріуса, реєстрація в ЄДР, отримання виписки з ЄДР, постановка на облік у податковій платником єдиного податку/ПДВ, реєстрація книги обліку (у разі реєстрації платником єдиного податку), отримання печатки, довідки зі статистики.

*** Вартість послуг вказана з урахуванням адміністративного збору. Послуги нотаріуса оплачуються окремо, їх вартість не входить до вартості вказаних послуг.

Всі деталі Ви можете дізнатись за телефоном, або електронною поштою, вказаною в Контактах.